Nad otwartą książką siedzi uśmiechnięty mały chłopiec w turkusowych okularach. Obok motyl w barwach flagi brytyjskiej

Zabawy z angielskim

Filia nr 18, ul. Romanowicza 38 b, 24 maja 2024 r., godz.15:30-16:15 (dzieci w wieku 6-7 lat)
Filia nr 18, ul. Romanowicza 38 b, 24 maja 2024 r., godz.16:30-17:15 (dzieci w wieku 8-9 lat)

Ilość miejsc ograniczona – prosimy o wcześniejsze zapisy tel.:14 656 09 58 |e-mail: filia18@biblioteka.tarnow.pl

Bezpłatne zajęcia z wykorzystaniem języka angielskiego dla najmłodszych prowadzi Weronika Stańczyk.

Lektorka o sobie:
Nazywam się Weronika Stańczyk i w tym roku poprowadzę zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Od dwóch lat uczę zawodowo języka angielskiego dzieci i młodzież. Odkąd pamiętam, zawsze chciałam zostać nauczycielką, przekazywać wiedzę, kształtować młodego człowieka, towarzyszyć mu w procesie jego rozwoju. Lubię współpracować z dziećmi, odkrywać w nich talenty. To przynosi wiele radości i satysfakcji. Wierzę, że kształtowanie młodego pokolenia to coś bardzo ważnego! Prowadząc zajęcia staram się rozwijać zdolności językowe oraz motoryczne. Zapraszam serdecznie.

Autorami rekomendacji są studenci Akademii Tarnowskiej (filologia polska, angielska i germańska) odbywający staże w Bibliotece. Recenzje...