Projekty finansowane z budżetu miasta Tarnowa

• Zakup dostępu do e-booków oraz zakup nowości wydawniczych dla MBP w Tarnowie  – 200 000,00 zł Budżet Obywatelski 2024
  • Wydanie 2 publikacji książkowych serii “Wybitni Tarnowianie” (18 tys. zł) oraz Opracowanie publikacji książkowej „Ludzie kultury Tarnowskiej Starówki” (2 tys. zł.) – zadanie wskazane przez Radę Osiedla nr 1 „Starówka”  (20 tys. zł)
  • Zakup publikacji książkowych dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie – zadanie wskazane przez Radę Osiedla nr 1 „Starówka”  (5 tys. zł)
  • Zakup gumolitu dla filii Miejskiej Biblioteki Publicznej na Piaskówce – zadanie wskazane przez Radę Osiedla nr 3 „Piaskówka”  (1 500 zł.)
  • Dofinansowanie zakupu książek dla filii przy Starodąbrowskiej i na os. Niepodległości – zadanie wskazane przez Radę Osiedla nr 4 „Grabówka”  (5 tys. zł.)
  • Zakup nowości wydawniczych dla biblioteki przy ulicy Gumniskiej – zadanie wskazane przez Radę Osiedla nr 6 „Gumniska-Zabłocie”  (3 tys. zł.)
  •  Zakup księgozbioru Fili nr 9 MBP – zadanie wskazane przez Radę Osiedla nr 11 „Krzyż”  (6 tys. zł.)
  • Przekazanie środków finansowych dla filii miejskiej biblioteki nr 17 działającej w domu kultury na Westerplatte w przeznaczeniu na uzupełnienie księgozbioru – zadanie wskazane przez Radę Osiedla nr 13 „Westerplatte”  (2 tys. zł)
  • Zakup nowości książkowych. Dotacja celowa 34.000,00 zł
  • Wydanie 2 publikacji książkowych serii “Wybitni Tarnowianie. Dotacja celowa 18.000,00 zł – zadanie wskazane przez Radę Osiedla nr 1 „Starówka”
  • Wyposażenie ogródka zabaw dla dzieci przy ul. Staszica MBP II etap. Dotacja celowa 4.000,00 zł – zadanie wskazane przez Radę Osiedla nr 1 „Starówka”
  • Zakup publikacji książkowych dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie. Dotacja celowa 5.000,00 zł – zadanie wskazane przez Radę Osiedla nr 1 „Starówka”
  • Zakup nowości wydawniczych dla Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie. Dotacja celowa 3.363,00 zł – zadanie wskazane przez Radę Osiedla nr 10 „Klikowa”
  • Zakup księgozbioru Fili nr 9 MBP wraz z modernizacja oświetlenia. Dotacja celowa 18.933,00 zł – zadanie wskazane przez Radę Osiedla nr 11 „Krzyż”
  • Uzupełnienie księgozbioru Filii nr 17 Miejskiej Biblioteki Publicznej działającej w Domu Kultury Westerplatte. Dotacja celowa 5.000,00 zł – zadanie wskazane przez Radę Osiedla nr 13 „Westerplatte”
  • Wyposażenie Miejskiej Biblioteki w Tarnowie – filia nr 1 ul. Gumniska. Dotacja podmiotowa 4.034,51 zł – zadanie wskazane przez Radę Osiedla Nr 6 „Gumniska Zabłocie”
  • Doposażenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie Filia nr 5 – zakup regałów na książki, zakup księgozbioru 3.000,00 zł – zadanie wskazane przez Radę Osiedla nr 10 „Klikowa”
  • Wydarzenia artystyczno-rozrywkowe w ramach działań profilaktycznych i edukacyjnych na temat szkodliwego wpływu alkoholu i substancji psychoaktywnych na zdrowie człowieka 17.500,00 zł
  • „Czytaj! W Tarnowie – zakup książek i e-booków dla MBP w Tarnowie” sfinansowanego z budżetu Miasta Tarnowa w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok.
  •  Wyposażenie ogródka zabaw dla dzieci – ul. Staszica – zadanie wskazane przez Radę Osiedla nr 1 „Starówka”
  •  Zakup publikacji książkowych dla MBP – zadanie wskazane przez Radę Osiedla nr 1 „Starówka”
  • Wydanie 2 publikacji książkowych serii “Wybitni Tarnowianie” – zadanie wskazane przez Radę Osiedla nr 1 „Starówka”
  • Zakup przenośnej aparatury i zestawów nagłaśniających dla MBP – zadanie wskazane przez Radę Osiedla nr 1 „Starówka”