Przeczytałam / przeczytałem, polecam

Na cieniowanym tle dłoń wskazująca czwartą gwiazdkę. Pod spodem fragment kartki z trzema ikonami uśmiechniętej obojętnej i niezadowolonej "buźki". Odznaczona pierwsza ikona.

„Przeczytałam/przeczytałem, polecam” – to cykl rekomendacji książek (nowości wydawniczych) dostępnych w zbiorach MBP w Tarnowie. Rekomendacje publikowane będą na stronie Biblioteki. Zachęcamy do dzielenia się swoimi lekturowymi fascynacjami.

Autorami poniższych rekomendacji są studenci Akademii Tarnowskiej (dawnej Akademii Nauk Stosowanych) odbywający praktyki studenckie w Bibliotece.

Czytaj ostatnie recenzje:

Jeśli chciałbyś (chciałabyś) dołączyć do naszych recenzentów – wyślij swój tekst na adres tadek@biblioteka.tarnow.pl, lub sikora@biblioteka.tarnow.pl

Przesłanie recenzji jest jednoczesne z wyrażeniem zgody na publikację recenzji oraz imienia i nazwiska autora recenzji na stronie www.biblioteka.tarnow.pl. Autor może zastrzec publikację recenzji pod pseudonimem lub kryptonimem.