Popiersie kobiety z zasłoniętymi oczami cienkim, półprzeźroczystym szalem

Natalia Szyszkowska: “Wszystkie strachy”

Spotkanie autorskie i promocja książki

Czytelnia Czasopism Bieżących, ul. Krakowska 4 (parter), 10 maja 2022 r., godz. 18.00

NATALIA SZYSZKOWSKA
Tarnowianka. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Od szesnastu lat pracuje na stanowisku pedagoga w Bursie Międzyszkolnej w Tarnowie. Poza funkcją wychowawczą, prowadzi młodzieżowe kółko teatralne, które jest jej wielką pasją i pisarskim polem do tworzenia scenariuszy teatralnych.
Dzielenie się słowem, trwa od prawie pięciu lat. Autorka tworzy zarówno krótkie formy prozatorskie, takie jak opowiadania, oraz powieści. Tematyka jej prac dotyka najczęściej trudnych relacji międzyludzkich, życiowych wyborów i ich konsekwencji, jednym słowem, autorka pisze o tym, co w człowieku wewnątrz i na zewnątrz.
Jest laureatką konkursów literackich, takich jak; Małopolska Nagroda Poetycka Źródło, Gniewińskie Pióro, oraz konkurs na opowiadanie pandemiczne, organizowany przez Radio Kielce.
Dorobek literacki pisarki stale się powiększa. Publikowała w znakomitym kwartalniku Czas Literatury, w miesięczniku “Twórczość”, a jedno z opowiadań pisarki, trafiło do książki Inspirowani Tyrmandem.
Prywatnie, autorka jest zapaloną podróżniczką. Kocha literaturę skandynawską, iberoamerykańską, oraz wszystkie książki wybitnej, polskiej pisarki, Romy Ligockiej.
Thriller psychologiczny “Wszystkie strachy” jest debiutem książkowym autorki.

Obramowane szerokim pomarańczowym pasem wejście z logo biblioteki do niskiego parterowego budynku Z lewej i prawej strony kolorowo obramowane okna Z boku podjazd dla wózków

Filia nr 5

W dniu 28 marca Filia nr 5 “Klikowa” jest nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy!

Bialy napis Legimi Kody na kolorowym fioletowo-turkusowo-niebieskim tle

Legimi 2024

Kody na kwiecień wydajemy od dnia 2.04.2024 r. Dostęp do e-booków, audiobooków i synchrobooków (książek,...