Trzy zdjęcia; kobiety czytającej książkę, dziewczynki tulącej pluszaka i chłopca grającego w szachy

Miejsce relaksu

Cztery strefy wypoczynku w Bibliotece

Filia nr 8, ul. Traugutta 1, 3 lipca do 14 sierpnia; poniedziałek, wtorek, czwartek: godz. 9:00-12:00; środa, piątek: godz. 11:00-14:00

Dla wszystkich, którzy odwiedzą mościcką bibliotekę  będą czekały cztery strefy wypoczynku i dobrej zabawy: strefa czytelnika – wygodne pufy pod „palmą”, gdzie będzie można poczytać książkę lub pooglądać kolorowe bajeczki; strefa zabaw – z lalkami, autami, maskotkami i klockami; strefa kreatywna – miejsce tworzenia zakładek i kolorowania obrazków, w tym kolorowanek antystresowych oraz kolorowanek na podstawie książek z cyklu “Selekcja” Kiery Cass,  bestsellera New York Timesa; strefa gier – z puzzlami i bajkowymi grami planszowymi.

Kolorowe okładki książek

Prezent od IBUK Libry

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek IBUK Libra zwiększa pulę dostępu do pełnej treści książek z  Literatury...