KAMERA(lna) Biblioteka – “Doktor Dolittle i jego zwierzęta”

Na tle zielonych egzotycznych liści kolorowa papuga, głowa małpki i kaczki

4 października to data Międzynarodowego Dnia Zwierząt, który rozpoczyna trwający do 10 października Międzynarodowy Tydzień Zwierząt.
Z tej okazji Dział dla Dzieci i Młodzieży oraz filie biblioteki zapraszają po książki przedstawiające niesamowity świat naszych “braci mniejszych”.
A dla tych, którzy nie mogą nas odwiedzić pracownicy MBP przeczytają wybrane rozdziały książki “Doktor Dolittle i jego zwierzęta”:

Rozdział 1 „Puddleby”   czyta Agnieszka Pikul z Filii nr 2

Rozdział 4  „Wiadomość z Afryki” czyta Ewelina Giza z Działu dla Dzieci i Młodzieży.

Rozdział 10 „Najrzadsze ze wszystkich zwierząt”  czyta Angela Kapustka  z Filii nr 1

Rozdział 14 „Ostrzeżenie szczurów” czyta Renata Giza z Punktu Bibliotecznego nr 1

Rozdział 21 „Nareszcie w domu” czyta Beata Wikierak z Filii nr 18