Home Biblioteczne przedszkola
BIBLIOTECZNE PRZEDSZKOLA PDF Drukuj Email
Formy
czwartek, 19 stycznia 2012 15:07

   

     Biblioteka wypełniając misję bibliotek dziecięcych, stara się zapewniać dzieciom kształcenie i rozwój osobowości poprzez zabawę oraz umożliwia im uczestnictwo w życiu kulturalnym.

     Zajęcia z dziećmi i młodzieżą to zadania dla Biblioteki priorytetowe. Formy pracy stosowane przez tarnowskich bibliotekarzy są różnorodne. W ciągu roku Biblioteka jest organizatorem wielu akcji i imprez skierowanych do dzieci. Warto też zaznaczyć, że nie są to przedsięwzięcia jednorazowe, bowiem za nimi idą dalsze konkretne działania. Bibliotekarze stosują różnego rodzaju metody o charakterze zabawowym oraz dydaktycznym, które mają za zadanie wprowadzić dziecko w świat literatury oraz pomóc wypracować nawyk dobrowolnego czytania oraz indywidualnego wzbogacania wiedzy.

Poprawiony: poniedziałek, 07 stycznia 2013 14:13
Więcej…
 
Kącik Misia Uszatka PDF Drukuj Email
Formy
środa, 14 grudnia 2011 12:34

 

f18

Filia nr 18, ul. Romanowicza 38

 

W dobrze już znanym dzieciom "Kąciku Misia Uszatka" kilka razy w miesiącu odbywają się, zorganizowane przez bibliotekę, spotkania o charakterze edukacyjno-rozrywkowym, przeznaczone dla przedszkolaków.

Poprawiony: poniedziałek, 13 lutego 2017 11:02
Więcej…
 
Baśniowy Kącik Przedszkolaka PDF Drukuj Email
Formy
środa, 14 grudnia 2011 12:33

Baśniowy Kącik PrzedszkolakaFilia Nr 17, ul. Westerplatte 8a

To magiczne miejsce spotkań i zabaw dla najmłodszych dzieci, które odwiedzają bibliotekę wraz z rodzicami korzystającymi ze zbiorów Filii 17. Dzieci mogą tu spędzać czas na zabawie pluszowymi przytulankami, oglądaniu pięknych kolorowych bajek, baśni i książek edukacyjnych, lub uczestniczyć w comiesięcznych formach o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. W Baśniowym Kąciku Przedszkolaka odbywają się również zorganizowane spotkania dla dzieci z okolicznych Przedszkoli nr 18 i 24.

Poprawiony: środa, 18 lutego 2015 10:41
Więcej…
 
Kącik Jasia i Małgosi PDF Drukuj Email
Formy
środa, 14 grudnia 2011 12:31

Kącik Jasia i MałgosiFilia nr 8, ul. Traugutta 1

Wyjątkowe miejsce spotkań i zabaw dla dzieci, które odwiedzają mościcką bibliotekę wraz z rodzicami korzystającymi z jej zbiorów. Każdy maluch traktowany jest tu jak miły gość. Dzieci mogą posłuchać bajek, bawić się i rysować przy kolorowych stolikach, a na specjalnie przystosowanych regałach, oprócz pieczołowicie dobranych książeczek, znajdą zabawki, kolorowanki i gry edukacyjne.

Poprawiony: środa, 29 lutego 2012 13:20
Więcej…
 
Kącik Kubusia Puchatka PDF Drukuj Email
Formy
środa, 14 grudnia 2011 12:28

Kącik Kubusia PuchatkaDział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6 

 

Oddział dla Dzieci i Młodzieży w określone dni tygodnia pełni rolę mini-przedszkola, w którym rodzice mogą pozostawić swoje pociechy pod czujnym okiem pracownika. Biblioteczne przedszkole oferuje szeroki wachlarz form spędzania przez najmłodszych czasu w bibliotece.

Poprawiony: piątek, 20 stycznia 2017 12:22
Więcej…
 


Copyright © 2020 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla themes designed by Lonex.