Marek Janicki

Zimowy krajobraz: pusta droga w lesie.

“Z przyrodą za pan brat” – wystawa fotografii

Galeria Niebieska, ul. Krakowska 4, wystawa czynna do 16 stycznia 2023 r.
Wernisaż: 20 grudnia 2022 r., godz. 17:00

MAREK JANICKI

“Urodziłem się w Tarnowie w 1968 r. Moje zainteresowanie twórczością artystyczną wyniosłem z domu rodzinnego, wzrastałem w otoczeniu tarnowskich artystów z kręgu znajomych moich rodziców.
Siostra wraz z mężem oraz rodzice zajmują się działalnością artystyczną, natomiast dziadkowie malowali amatorsko. Jednym słowem pochodzę z rodziny artystycznej, w której nasze dzieci zaczynają edukację i zainteresowanie sztuką. Zajmuję się amatorsko malarstwem oraz fotografiką. W fotografii staram się ukazywać nastrój, ciekawe zjawiska, pejzaż, niecodzienne sytuacje oraz oraz piękno przyrody. Na obecnej wystawie pokazuję uroki przyrody bez retuszu. Prowadzę w Internecie na stronie Flog.pl. bloga z moimi zdjęciami. Dotychczas swe prace wystawiałem na Salonach Wiosennych w BWA Tarnów, na wystawie Galaktyka, w Klubie ZNP „Paleta”.”

Marek Janicki

Kolorowe okładki książek

Prezent od IBUK Libry

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek IBUK Libra zwiększa pulę dostępu do pełnej treści książek z  Literatury…