„Gram, więc czytam” – konkurs na grę pudełkową

Ogólnopolski Konkurs "Gram, więc czytam" na grę pudełkową na bazie Uniwersum Dwuświata. Obok tekstu kości do gry i okładki książek z serii Kroniki Dwuświata. Pod spodem bohaterowie na tle mapy.

Nasza Biblioteka objęła patronatem ogólnopolski konkurs na najlepszą grę pudełkową pt: „GRAM, WIĘC CZYTAM”.  Głównym celem konkursu jest promowanie czytelnictwa w Polsce, szczególnie w grupie dzieci i młodzieży, ale także rozbudzanie ciekawości książkami fantasy oraz rozwój kreatywności i twórczej inwencji młodych osób.
Zadaniem uczestników  będzie opracowanie koncepcji gry planszowej lub karcianej w postaci filmiku. W konkursie mogą brać udział zespoły od 2 do 5 osób w wieku od 10 do 24 lat. Każdy zespół musi mieć pełnoletniego opiekuna.
Zapraszamy  do udziału wszystkich, którzy lubią wyzwania i… książki z serii fantasy „Kroniki Dwuświata”.

Szczegóły dostępne na stronie konkursu na Facebooku

nadchodzące wydarzenia

czerwiec 2026
Nie odnaleziono wydarzeń!

ostatnie komunikaty

Abstrakcyjne pomarańczowe, białe i czarne figury na czarnym tle

Krystyna, Michel i collage

Wystawa prac Krystyny Baniowskiej i Michela Meyera Galeria Niebieska, ul. Krakowska 4 (I piętro), wystawa…

Jednopiętrowy biały budynek otoczony drzewami w jesiennych kolorach

Zmiana godzin F1

W dn. od 23 do 26 czerwca Filia nr 1 „Gumniska”  jest czynna w godz.:…

Przejdź do treści