WYSTAWY - MAJ 2017 PDF Drukuj Email
środa, 26 kwietnia 2017 10:46

Chrystusik
„Chrystusik od pól”
Wystawa prac Łukasza Wojtanowskiego oraz uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie. Literackim motywem przewodnim prac jest wiersz Aleksandra Błoka „Staruszka i diablęta”.
Galeria Niebieska, ul. Krakowska 4, maj

Konkurs O_wiosennym_sonku„O wiosennym słonku, pogodzie i łąkowej modzie”
Wystawa pokonkursowa prac plastyczno-literackich uczestników konkursu o ww. tytule. Zapraszamy do podziwiania efektów prac młodych talentów.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, wystawa czynna do połowy maja

PTTKWystawa prac członków PTTK w Tarnowie
Filia nr 8, ul. Traugutta 1, wystawa czynna do 12 maja

Zespol Szkol_Plastycznych

Wystawa poplenerowa
Wystawa podsumowuje efekty prac podczas zimowych plenerów malar-skich w Jeżowie. Uczestnicy wystawy: nauczyciele Tomasz Głowacz, Mateusz Kijak oraz uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie
Filia nr 8, ul. Traugutta 1. wernisaż 16 maja, godz. 18.00

przenikanie„Przenikanie”
Wystawa prac uczniów V LO, będąca pokłosiem polsko-izraelskiego projektu „Przywróćmy pamięć”, w którym uczestniczyli w ub. roku uczniowie liceum i ich goście - młodzież z Izraela. Koordynatorem projektu był Marcin Zaród, nauczyciel angielskiego w V LO.
Prezentowane plansze łączą współczesne kadry z archiwalnymi ujęciami Tarnowa i cytatami osób związanych z naszym miastem. Część zdjęć pozyskano dzięki współpracy z Muzeum Holokaustu w Waszyngtonie, YadVashem oraz Fundacją Shalom w Warszawie.
Filia nr 9,ul. Krzyska 116, wystawa czynna w dn. 8-31 maja

Agnieszka Mazgaj„Agnieszka Mazgaj - malarstwo”
Wystawa prac malarskich Agnieszki Mazgaj, studentki III roku wzornictwa Instytutu Sztuki PWSZ w Tarnowie.
Filia Nr 13 ul. Starodąbrowska 4, wystawa czynna do końca czerwca

F13 Siostra_Justyna„Artystyczne wyczyny Siostry Justyny”
Wystawa własnoręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych s. Justyny Rafalskiej, misjonarki Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej.
Na wystawie znajdują się m.in. kartki świąteczne i okolicznościowe, anioły, ozdobne pudełka, jajka, podkładki pod kubek oraz szklane kielichy i lampiony wykonane techniką decoupage.
Filia Nr 13 ul. Starodąbrowska 4, wystawa czynna do końca maja

F18 wystawa_„Lirycznie (nie)zaspokojeni”
Wystawa prezentująca prace graficzne, rysunkowe i malarskie pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej, inspirowane liryką Ewy Lipskiej.
Filia nr 18, ul. Romanowicza 38B, wystawa czynna od 1maja do 30 czerwca

Poprawiony: wtorek, 09 maja 2017 09:23