POLECAMY - LISTOPAD 2018 PDF Drukuj Email
piątek, 26 października 2018 09:11

Echo serca-_miniaturaPiotr Liana  „Echo serca” – spotkanie autorskie i promocja nowej powieści Piotra Liany
Na przedmieściach Tarnowa umiera córka Krzysztofa Roty, kardiologa. Jej śmierci towarzyszą niejasne okoliczności. Mimo to prokuratura nie wszczyna dochodzenia. Ojciec nastolatki podejmuje walkę z systemem. Na jego drodze piętrzą się przeszkody. Policja, prasa i szpital utrudniają prywatne śledztwo. Dochodzi do kolejnych zbrodni. Czy komuś zależy na tym, żeby prawda nigdy nie wyszła na światło dzienne? Piotr Liana - autor "Persony non grata", farmaceuta z Gorlic, miłośnik Beskidów, zapomnianych miasteczek i wsi. Entuzjasta zarówno eleganckiej, salonowej prozy, jak i brutalnego naturalizmu. Lubi zmagać się z trudnymi tematami, bawią go ironia i czarny humor. Niepoprawny optymista, który chce wierzyć, że ludzie są z natury dobrzy (choć w gruncie rzeczy są źli).
[Plakat]
Czytelnia Czasopism Bieżących, ul. Krakowska 4 (parter), 9 listopada, godz. 18.00

Tarnowianie w_drodze_do_niepodlegoci-miniaturaTarnowianie w drodze do niepodległości 1914-1918
Prezentacja książki Pawła Glugli