INNE - LUTY 2018 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 stycznia 2018 11:02

Ksiazka na_telefon„Książka przyjedzie do Ciebie” (książka na telefon)
Dowóz książek dla osób niesprawnych ruchowo i starszych.
Gumniska - wizyty uzgadniane telefonicznie (Filia nr 1, ul. Gumniska 28, tel. 14 688 80 29 )
Os. 25-lecia PRL, rejon ul. Lwowskiej i Słonecznej - wizyty uzgadniane telefonicznie (Filia nr 14, ul. 25-lecia PRL 1, tel. 14 690 45 05 ).
Starówka i Strusina – druga środa miesiąca (Wypożyczalnia dla Dorosłych, tel. 14 688 80 24 w. 24)
Mościce - wizyty uzgadniane telefonicznie (Filia nr 8, ul. Traugutta 1, tel. 14 656 25 88 )
Wymiana książek w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Czarna Droga 48 - pierwsza środa miesiąca (Filia nr 8, ul. Traugutta 1, tel. 14 656 25 88 )

prezentacje„Tajemnice miasta Tarnowa”
Zaproszenie dla dzieci przedszkolnych do składania prac w ramach XI Dziecięcych Prezentacji Poetyckich dla Przedszkoli.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6

Warsztaty Terapii_ZajeciowejWarsztaty Terapii Zajęciowej

Cykliczne spotkania dla uczestników WTZ
Dział dla Dzieci i Młodzieży, środy
Filia nr 5, ul. Ks. Bajdy 27, środy

Czwartkowy Klub_Robtek_Rcznych_mCzwartkowy Klub Robótek Ręcznych
Comiesięczne spotkania dla tych, co o robótkach ręcznych wiedzą wszystko oraz takich, którzy marzą by nauczyć się szydełkować, robić na drutach, wyszywać, kleić, malować czyli robić coś z niczego (DIY).
Jeśli Twoja głowa pęka od pomysłów DIY lub właśnie brak Ci pomysłów na tworzenie czegoś z niczego, to przyjdź do nas na najbliższe spotkanie. Wymieńmy swoją wiedzę! Stwórzmy Bank Pomysłów.
Filia nr 12, ul. Klikowska 6, 8 lutego, godz. 16.00

Doradca zawodowyDyżur doradcy zawodowego

Korzystając z bezpłatnej pomocy doradcy zawodowego w trakcie indywidualnej konsultacji można lepiej poznać swoje predyspozycje i zainteresowania zawodowe, zaplanować przyszłość edukacyjno- zawodową, uzyskać pomoc w opracowaniu profesjonalnego życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą, uzyskać informacje przydatne do założenia firmy, dowiedzieć się o metodach poszukiwania pracy i poznać aktualne trendy na rynku pracy.
Czytelnia Naukowa, ul. Staszica 6, 27  lutego godz. 15.00-17.00

Poprawiony: środa, 31 stycznia 2018 13:24