WYSTAWY - LISTOPAD 2017 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 października 2017 09:16

Wystawa prac_plastycznych„Poezja Józefy Frysztakowej – wystawa plastyczna”
Wystawa prac dzieci ze szkół z gminy Tarnów wykonanych w ramach konkursu plastycznego.
Współorganizatorzy: Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów, Szkoła Podstawowa im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu.
Galeria Niebieska, ul. Krakowska 4, wystawa czynna do końca listopada

Inspiracja krawatemWzornictwo przemysłowe - inspiracja krawatem
Prace uczniów ZSO nr 5 wykonane pod kierunkiem Adrianny Wicher
Czytelnia Naukowa, ul. Krakowska 4, wystawa czynna do końca listopada

Ewelina Kogut - zobacz obraz„Portrety prawdziwe”- wystawa prac Eweliny Kogut
Kolejna wystawa z cyklu „Pasje naszych czytelników”.
Autorka prac pochodzi z Tarnowa, ukończyła Uniwersytet Warszawski, stara się o przyjęcie na Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Uwielbia sztukę realistyczną. Najczęściej rysuje węglem oraz maluje akrylami. Na wystawie prezentowane będą obrazy natury oraz portrety, którymi najchętniej zajmuje się początkująca artystka. Jest to pierwsza indywidualna wystawa Eweliny Kogut.
Filia nr 9, ul. Krzyska 116, wystawa czynna do końca listopada

„Nie obiecuję Ci zbyt wiele…”
Malarstwo inspirowane poezją Bolesława Leśmiana (olej, akryl, rysunek). Wystawa prac członków Pracowni Interdyscyplinarnej w Tarnowskim Pałacu Młodzieży oraz Akademii Umiejętności w Wojniczu. Prace wykonane pod kierunkiem Pani Stanisławy Kumorek
Filia nr 9, ul. Krzyska 116, wernisaż oraz warsztaty malarskie - 30 listopada godz. 10.30, wystawa czynna do końca grudnia

F17 Piknik„Biblioteka pełna kultury”
Wystawa prac, wykonanych na warsztatach plastycznych; odbywających się podczas wakacji w Filii nr 17 - projektowanie muralu z wykorzystaniem grafiki komputerowej, poprzedzonej spacerami studyjnymi, pomiarami oraz dokumentacją fotograficzną wybranych miejsc.
Filia nr 17, ul. Westerplatte 8a, wystawa czynna do końca listopada

Poprawiony: wtorek, 24 października 2017 05:42