SPOTKANIA - LISTOPAD 2017 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 października 2017 09:13

Dyskusyjny Klub_DKKMDyskusyjny Klub Książki Mówionej
„Żyj kolorowo - Joanna Chmielewska” – spotkanie Klubu i prelekcja Pani Urszuli Szuster dotycząca Joanny Chmielewskiej.
Filia nr 12 (współorganizator), siedziba Polskiego Związku Niewidomych, ul. Piłsudskiego 24, 7 listopada, godz. 10.00

f13Klub literacki „13”
„Krakowska 10 - retrospekcje” – wieczór autorski i prelekcja p. Patrycji Hajek, adiunkta i etnografa w Muzeum Etnograficznym w Tarnowie, poświęcona historii dworku przy ul. Krakowskiej 10.
Filia nr13, ul. Starodąbrowska 4, 16 listopada, godz. 16.00

portret kobiety_miniaturaDKK Galeria
Spotkanie poświęcone książce Cristina De Stefano „Oriana Fallaci: portret kobiety”
Galeria Niebieska, ul. Krakowska 4, 17 listopada, godz. 16.00

Po trochu_miniaturaWeronika Gogola – wieczór autorski
Spotkanie i promocja książki „Po trochu” - brawurowego debiutu Weroniki Gogoli. Jest to powieść o dorastaniu na polskiej wsi - a dokładnie: w Olszynach pod Tarnowem.
Wypożyczalnia dla Dorosłych, ul. Staszica 6, 17 listopada, godz. 17.00.

Projekt dofinansowany przez Gminę Miasta Tarnowa w ramach zadania „Osiedle COOLtura”.

Dom Pomocy_SpolecznejDyskusyjny Klub „Miszmasz” z elementami biblioterapii w Domu Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta
Temat spotkania: „Historia kołem się toczy”

Poprawiony: czwartek, 02 listopada 2017 05:40