Home Kluby czytelnicze
KLUBY CZYTELNICZE PDF Drukuj Email
Formy
czwartek, 22 września 2011 13:51

 

Dyskusyjny Klub Książki

logo DKK 80x80


DKK "Galeria"
DKK w Zakładzie Karnym  

 

 

Powstał jako polski odpowiednik brytyjskiej grupy czytelniczej (reading groups). Dyskusyjne Kluby Książki są bardzo popularne w Wielkiej Brytanii. DKK jest propozycją dla każdego kto lubi czytać książki i prowadzić swobodne dyskusje na ich temat. Zapewniamy, oprócz możliwości zapoznania sie z literaturą współczesną polską i zagraniczną, miłą atmosferę i dobrą zabawę. Warto spróbować, wszak wszelką korzyść odnoszą Ci, którzy łączą przyjemne z pożytecznym.
Otwarty dla wszystkich chętnych. Jeżeli lubisz czytać książki, prowadzić dyskusje na ich temat, interesują Cię możliwości twórczego wykorzystania wiedzy płynącej z literatury Zapraszamy Cię do Dyskusyjnego Klubu Książki - PRZYJDŹ - ZAPYTAJ W BIBLIOTECE.

Kontakt:  Tadeusz Trytek (DKK Galeria)

Iwona Błaś (DKK w Zakładzie Karnym)

 

Dyskusyjny Klub Książki Mówionej

Filia nr 12

Utworzony przy współudziale Oddziału Tarnowskiego Polskiego Związku Niewidomych. Obecnie działa przy Filii nr 12. W jego ramach odbywają się comiesięczne spotkania czytelników połączone z prelekcjami literacko-historycznymi wygłaszanymi m.in. przez pracowników MBP oraz coroczne edycje małopolskiego konkursu literackiego.
Spotkania odbywają się w siedzibie PZN ul. Piłsudskiego 24 w każdy pierwszy wtorek miesiąca.

Kontakt:

  

Dziecięcy Dyskusyjny Klub Książki "Bomba Bromba"

Dział dla Dzieci i Młodzieży

Skupia młodzież do lat 16-stu, dla której przyjemnością jest czytanie. Spotkania odbywają się 2 razy w miesiącu. Klubowicze dzielą się wrażeniami z przeczytanych pozycji książkowych, informują wzajemnie o nowościach na rynku wydawniczym. Spotkania klubu to nie tylko rozmowy i przemyślenia dotyczące literatury, ale także czas spędzony na twórczych zabawach, w jakich można uczestniczyć w bibliotece.

Kontakt: tel. 14 688 80 23 w.21

 

Klub Literacki "13"

Filia nr 13

Zaprasza starszych czytelników - miłośników literatury i sztuki - na spotkania w Filii Nr 13 przy ul. Starodąbrowskiej 4. Klub organizuje wykłady, wieczory poezji, wystawy plastyczne.

Kontakt: Ewa Sroczyńska

 

Tarnowska Grupa Autorów

Dział dla Dzieci i Młodzieży

Comiesięczne warsztaty literackie. Twórczość członków Klubu zamieszczana jest w czasopiśmie „ASPIRACJE. Magazyn Literacki ” wydawanym przez Bibliotekę. Tradycją jest również, iż każdego roku jesienna porą biblioteka wydaje indywidualny tomik poezji uczestnika warsztatów.

Otwarty dla wszystkich chętnych.

Kontakt: Marzena Wołek  

 

Kluby czytelnicze z elementami biblioterapii

[Czytaj więcej....]


 

 

 

Poprawiony: środa, 15 lipca 2020 11:29
 
Copyright © 2020 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla themes designed by Lonex.