Home GODZINY OTWARCIA Centrum Wiedzy o Tarnowie i Regionie

10.30-18
nieczynna

Tarnowska Biblioteka Cyfrowa

Księgozbiór: blisko 5 tys. wol. -  zbiory dotyczące Tarnowa i regionu oraz księgozbiór o charakterze informacyjnym.

Galeria Niebieska wystawy ze zbiorów MBP, monograficzne, artystów z regionu i inne.

Komputerowe bazy danych: Bibliografia Zawartości Czasopism Regionalnych,   Bibliografia Miasta Tarnowa 1997-2015

Wydawnictwa własne: "Bibliografia miasta Tarnowa" [dwurocznik] oraz wydawnictwa zwarte o tematyce regionalnej.

Kolekcje: Kalevala, Księgozbiór emigracyjny Lidii i Adama Ciołkoszów, Tarnoviana z księgozbioru Witolda Gryla (838 wol.), księgozbiór o tematyce harcerskiej Marii Żychowskiej (647wol.), spuścizna po Tadeuszu Nowaku przekazana przez prof. Stanisława Balbusa (1133 woluminy)

Usługi: Bezpłatny dostęp do Internetu, usługi kserograficzne, wydruki komputerowe, skaner

Więcej o Dziale IW

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.