Home Biblioteczne przedszkola Kącik Kubusia Puchatka
Formy
środa, 14 grudnia 2011 11:28

Kącik Kubusia PuchatkaDział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6

Oddział dla Dzieci i Młodzieży w określone dni tygodnia pełni rolę mini-przedszkola, w którym rodzice mogą pozostawić swoje pociechy pod czujnym okiem pracownika. Biblioteczne przedszkole oferuje szeroki wachlarz form spędzania przez najmłodszych czasu w bibliotece.

Raz w miesiącu dzieci biorą udział w 2 godzinnych warsztatach bibliotecznych, na których wykonują praktyczne rzeczy związane z książką i biblioteką. Również raz w miesiącu uczestnicząc w cyklu „Tajemnice nadwiślańskich miast”, zorganizowanym w ramach obchodów Roku Rzeki Wisły, poznają historię, ciekawostki i legendy miast polskich położonych nad królową polskich rzek.

Milusińskich wita, w roli gospodarza Kubuś Puchatek, który wraz ze swymi sympatycznymi przyjaciółmi zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy. Specjalnie wykonane stoliki, krzesełka i niskie regały są przystosowane do potrzeb dziecka, pozwalając na samodzielny wybór książek.

Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.