XVIII Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża” PDF Drukuj Email
piątek, 22 marca 2019 13:30

BookcrossingRóżany Kiermasz”
W bibliotekach na terenie miasta zostaną zorganizowane okolicznościowe stoiska bookcrossingowe z książkami pochodzącymi z darów czytelniczych. Wśród bogatej propozycji każdy zainteresowany z pewnością znajdzie coś dla siebie i zabierze książkę do domu „przedłużając jej życie”. Nie zabraknie też „różanych” akcentów nawiązujących do symboliki święta książek.
Wypożyczalnia dla Dorosłych, ul. Staszica 6 (hol biblioteki lub skwerek przed budynkiem)
Filia nr 1, ul. Gumnisk 28

Filia nr 12, ul. Klikowska 6
Filia nr 13, ul. Starodąbrowska 4

kartaZapisz się do Biblioteki!”
Wszyscy, którzy jeszcze nie są naszymi Czytelnikami, będą mieć niezwykłą okazję. Każdy, kto w dniach 23-27 kwietnia przyjdzie do Wypożyczalni dla Dorosłych i zapisze się do Biblioteki, otrzyma atrakcyjny prezent w postaci książki i zakładki.
Wypożyczalnia dla Dorosłych, ul. Staszica 6

bajkiMoje ulubione bajki”
Spotkanie dla dzieci z Przedszkola Publicznego nr 5 w Tarnowie, mające na celu zapoznanie dzieci z ideą Święta Książki oraz zachęcenie do czytania.
Filia nr 5, ul. Ks. Bajdy 27, 25 kwietnia

ZakadkiZakładka dla czytelnika

Akcja wręczania czytelnikom symbolicznych zakładek informujących o Małopolskich Dniach Książki „Książka i Róża”.
Filia nr 5, ul. Ks. Bajdy 27; Filia nr 9, ul. Krzyska 116; Wypożyczalnia dla Dorosłych, ul. Staszica 6

Julian TuwimPan Julian o Tuwimie”

Spotkanie z przedszkolakami poświęcone twórczości Juliana Tuwima.

Filia nr 9, ul. Krzyska 116, termin do ustalenia

ksiazka i_rozaBiblioteka pełna róż”

Ekspozycja książek, których tytuł zawiera wyraz różą lub ten kwiat stanowi element ich szaty graficznej.

Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6

z roza_w_tle_-_miniaturaPlaner Czytelnika z różą w tle”

Akcja czytelnicza w dniach 23-24 kwietnia, której celem jest wyłonienie najbardziej poczytnych tytułów książkowych.

ksiazkaFestiwal książkowych znakomitości”

Na czytelników, którzy odwiedzą Dział dla Dzieci i Młodzieży w strojach przypominających wybraną przez siebie postać literacką, czeka sympatyczny biblioteczny zestaw.

Poprawiony: czwartek, 28 marca 2019 14:52