WYSTAWY - MARZEC 2019 PDF Drukuj Email
niedziela, 24 lutego 2019 13:17

Julia Rychwinska_miniaturaNie samą różą kwiaty żyją – wystawa prac Julii Rychwińskiej

Julia Rychwińska o wystawie:

Wystawa inspirowana jest zapomnianym kwiatem łubinu, który kiedyś był dostojnym towarzyszem każdego ogrodu, a bukiety ożywiał jak mało który kwiat. Wystawą chcę przypomnieć, że nie tylko róże są piękne i nadają się na różne okazje. A że z kwiatami jest trochę jak z życiem, to warto sięgać po rozmaite gatunki i malować swoje życie przeróżnymi ich barwami. Wystawę chcę poświęcić mojej Mamie, która odkąd pamiętam zajmowała się kwiatami tak pięknymi, że niektóre do dziś pozostały w mojej głowie.
Galeria Niebieska, ul. Krakowska 4, Wystawa czynna do końca marca

ptaki-wystawa„Ptaki”
Wystawa prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie, wykonanych pod kierunkiem mgr Adrianny Wicher.
Czytelnia Naukowa, ul. Krakowska 4, wystawa czynna do końca kwietnia

Klaudia Dziurawiec_-_miniaturaKlaudia Dziurawiec - „Malarstwo, rysunek, fotografia”
Klaudia Dziurawiec rocznik 1998,tarnowianka, absolwentka I LO. Obecnie studentka Uniwersytetu Pedagogicznego na Wydziale Sztuki. Jej prace były prezentowane na wystawach: „Plantacje i zarośla”, „START”, „Gimnastyka korekcyjna”  w ramach cyklu Wydział Sztuki w Mieście. Kilkakrotnie brała udział w tworzeniu scenografii teatralnych.
Filia nr 8, ul. Traugutta 1, wystawa czynna do końca marca

afirmacjeAfirmacja II – Barbara Kędzior
Nauczycielka plastyki zaprezentuje swoje prace wykonane w różnych technikach plastycznych.
Filia nr 9 , ul. Krzyska 116, wystawa czynna do końca marca

zalipie„Zalipiańskie klimaty”
Ekspozycja prac rękodzielniczych Aleksandry i Piotra Wojcieszko.
Filia nr 9, ul. Krzyska 116, wystawa czynna do połowy kwietnia

f13 techniki_renowacyjne-miniatura”Techniki renowacyjne”
Wystawa prac słuchaczy i absolwentów Policealnego Studium Plastycznego w Tarnowie.
Filia nr 13, ul. Starodąbrowska 4, wystawa czynna do końca marca

Poprawiony: czwartek, 14 marca 2019 09:39