INNE - MARZEC 2019 PDF Drukuj Email
niedziela, 24 lutego 2019 13:19

Ksiazka na_telefon1„Książka przyjedzie do Ciebie” (książka na telefon)
Dowóz książek dla osób niesprawnych ruchowo i starszych.
Gumniska - wizyty uzgadniane telefonicznie (Filia nr 1, ul. Gumniska 28, tel. 14 688 80 29)
Os. 25-lecia PRL, rejon ul. Lwowskiej i Słonecznej - wizyty uzgadniane telefonicznie (Filia nr 14, ul. Niepodległości 1, tel. 14 690 45 05).
Starówka i Strusina – druga środa miesiąca (Wypożyczalnia dla Dorosłych, tel. 14 688 80 24 w. 24)
Mościce - wizyty uzgadniane telefonicznie (Filia nr 8, ul. Traugutta 1, tel. 14 656 25 88)
Wymiana książek w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Czarna Droga 48 - pierwsza środa miesiąca (Filia nr 8, ul. Traugutta 1, tel. 14 656 25 88)

Prezentacje poetyckieXII Dziecięce Prezentacje Poetyckie
Ogłoszenie wśród przedszkoli kolejnej edycji Dziecięcych Prezentacji Poetyckich pod hasłem „Ekslibrisowa karuzela książki rozwesela”, nawiązującym do 70. rocznicy otwarcia nowych pomieszczeń MBP – w tym Działu dla Dzieci i Młodzieży. Zadaniem uczestników będzie zaprojektowanie ekslibrisu do księgozbioru działu. Prace należy dostarczyć do 18 maja br.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6

poezja„Poezja jest dobra na wszystko”
Akcja czytania poezji zorganizowana z okazji Światowego Dnia Poezji. „Wszystkich uczestników gratka czeka – poezję czytać będą baśniowe postacie z bliska i daleka. Skaldów i bardów ugościmy. Używając technologicznych zdobyczy ich wiersze wyświetlimy. Trubadurów muzy nas odwiedzą, piękne wiersze powstaną – już one o tym wiedzą. Gość honorowy – gitara, wraz z nią – poezja śpiewana i każda twarz rozradowana”.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, 21 marca, godz. 10.30

F1 Wszystko_gra„Wszystko…GRA”
Gry planszowe w bibliotece. Oferta skierowana dla dzieci i młodzieży oraz całych rodzin.
Filia nr 1, ul. Gumniska 28, wtorek – piątek, 11:00- 17:00; soboty, godz. 10:00-14:00

Warsztaty Terapii_ZajeciowejWarsztaty Terapii Zajęciowej
Cykliczne spotkania dla uczestników WTZ.
Filia nr 5, ul. Ks. Bajdy 27, środy
Dział dla Dzieci i Młodzieży, czwartki

F12 Czwartkowy_KlubCzwartkowy Klub Robótek Ręcznych

Comiesięczne spotkania dla tych, co o robótkach ręcznych wiedzą wszystko oraz takich, którzy marzą by nauczyć się szydełkować, robić na drutach, wyszywać, kleić, malować czyli robić coś z niczego (DIY).
Filia nr 12, ul. Klikowska 6, 28 marca, godz. 16.00

WUPDyżur doradcy zawodowego
Bezpłatne konsultacje doradcy zawodowego, podczas których można lepiej poznać swoje predyspozycje i zainteresowania zawodowe, zaplanować przyszłość edukacyjno- zawodową, uzyskać pomoc w opracowaniu profesjonalnego życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą, uzyskać informacje przydatne do założenia firmy, dowiedzieć się o metodach poszukiwania pracy i poznać aktualne trendy na rynku pracy.
Wypożyczalnia dla Dorosłych, ul. Staszica 6, 5 marca, godz. 15.00-17.00

Poprawiony: środa, 27 lutego 2019 09:38