STREFA MŁODYCH I KĄCIKI BIBLIOTECZNE - LUTY 2019 PDF Drukuj Email
wtorek, 22 stycznia 2019 08:18

cudowny-chlopak-miniaturaDDKK Bomba Bromba
W mroźną lutową sobotę w ramach Dyskusyjnego Dziecięcego Klubu Książki „Bomba Bromba” zapoznamy się z inspirującą i pełną ciepła opowieścią o przyjaźni, rodzinie i sile, którą ma w sobie każdy z nas z książki :„Cudowny chłopak” – R. J. Palaccio. Zastanowimy się również nad prawdziwością stwierdzenia „nie oceniaj książki po okładce”.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, 9 lutego, godz. 11.00-13.00

„Hodowcy bujnej wyobraźni” - warsztaty
Podczas kolejnych warsztatów „zasadzimy” ziarenko wyobraźni, sprawdzimy czy uda się je wyhodować oraz porozmawiamy o sile fantazji. Sporządzimy karykaturalną wersję samego siebie oraz zagramy w prawdziwe kalambury.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, 22 lutego, godz. 16.00-17.45

zlodziej-pioruna-percy-jackson-miniatura

DDKK Bomba Bromba
Co byłoby gdyby olimpijscy bogowie żyli w XXI wieku? Odpowiedź na to pytanie otrzymuje Percy Jackson z  książki: „Złodziej pioruna” – R. Riordana. Tak jak i on poznamy kilka najbardziej niesamowitych mitów greckich.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, 23 lutego, godz. 11.00-13.00

Poprawiony: środa, 23 stycznia 2019 11:28