KONKURSY - GRUDZIEŃ 2018 PDF Drukuj Email
wtorek, 20 listopada 2018 08:47

wielka liga_czytelnikow„Wielka Liga Czytelników”
Ogólnopolski konkurs „Wielka Liga Czytelników” to ponad 100 tysięcy przeczytanych książek i przeszło 50 tysięcy aktywnych, młodych czytelników w całym kraju. Zachęcamy placówki szkolne do wzięcia udziału w największych zawodach czytelniczych w Polsce!
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, I etap. Zgłoszenia ze szkół i bibliotek przyjmujemy do 31 stycznia 2019 r.

100-lecie Odzyskania_Niepodleglosci„Niepodległościowy portret Tarnowa”
Konkurs plastyczno-patriotyczny skierowany do dzieci przedszkolnych oraz uczniów szkół podstawowych. Przedmiotem konkursu jest wykonanie plakatu promującego osoby, miejsca, wydarzenia, symbole, historię Tarnowa, które jako pierwsze polskie miasto odzyskało niepodległość.
[Regulamin]
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, termin składania prac do dn. 30 listopada, rozstrzygnięcie konkursu 15 grudnia, godz. 13.00

Poprawiony: czwartek, 29 listopada 2018 05:47