STREFA MŁODYCH I KĄCIKI BIBLIOTECZNE - PAŹDZIERNIK 2018 PDF Drukuj Email
piątek, 28 września 2018 08:12

Ksiazkowe_znaleziska_miniatura„Książkowe znaleziska”
Podczas październikowego spotkania opowiemy o wakacyjnych książkowych odkryciach. Napiszemy recenzje wyjątkowych książek. A nóż widelec ktoś złapie za poleconą przez nas książkę?
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, 06.10.2018 r. r., godz. 11.00-13.00

domowi ulubiecy„Domowi ulubieńcy, czyli nasze książki ukochane”
Tym razem w Dziecięcym Dyskusyjnym Klubie Książki „Bomba Bromba” pojawią się goście – „domowi ulubieńcy”. Każdy mol książkowy ma w domu kilka bliskich sercu książek. To wspaniała okazja by się nimi pochwalić i opowiedzieć co zawdzięczamy naszym ukochanym lekturom.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, 20 października, godz. 11.00-13.00

guzik z_pentelka_miniatura„Guzik z pętelką i historie sznurkowe”
Poznamy od podszewki historię tajemniczych przedmiotów, które są nam niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Uwaga, przed państwem czarowne historie… guzików, sznurków i ubrań. Wykonamy proste guziki i „uszyjemy” zabawne kamizelki.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, 26 października, godz. 16.00-17.45

Poprawiony: piątek, 28 września 2018 11:24