WYSTAWY - CZERWIEC 2018 PDF Drukuj Email
wtorek, 29 maja 2018 08:39

Jakub Mirochna – wystawa fotografii

Jakub Mirochna, tarnowianin rocznik 1993, absolwent Zespołu Szkół Budowlanych w Tarnowie. Od zawsze uwielbiał wczytywać się w coraz to nowsze numery National Geographic, a każdy podręcznik czy też atlas geograficzny był przeze niego przeglądnięty co najmniej kilkukrotnie. Pasja do podróżowania, która od małego była podsycana przez rodziców, zaowocowała zwiedzeniem prawie całej Europy, a ostatnio Stanów Zjednoczonych z których przywiózł nie tylko piękne wspomnienia, ale i fotografie.
Galeria Niebieska, ul. Krakowska 4, wernisaż wystawy: 8 czerwca, godz. 17.30

„Krzyż na starej fotografii”
Wystawa kilkuset zdjęć prezentujących historię tarnowskiej dzielnicy i jej mieszkańców. Zdjęcia pochodzące z ubiegłego wieku zostały zebrane od kilkudziesięciu zaprzyjaźnionych osób, zeskanowane i zarchiwizowane, a wystawa jest efektem blisko rocznych poszukiwań.
Filia nr 9, ul. Krzyska 116, czerwiec-sierpień, wernisaż 20 czerwca, godz.10.30

„Legendy polskie”