STREFA MŁODYCH I KĄCIKI BIBLIOTECZNE - CZERWIEC 2018 PDF Drukuj Email
wtorek, 29 maja 2018 08:36

Nowe przygody„Nowe przygody Mikołajka. Cz. 1”
Dziecięcy Dyskusyjny Klub Książki „BB” pozna z bezpiecznej odległości Kleofasa i nowych sąsiadów Mikołajka. Młodzi czytelnicy spróbują przepisu na doskonały „tort”
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, 9 czerwca , godz. 11.00-13.00

Prezentacje poetyckieXI Dziecięce Prezentacje Poetyckie
„Tajemnice miasta Tarnowa czyli barwne pocztówki w świat wysyłamy o tym, jakie tajemnicze miejsca w Tarnowie mamy” Podczas prezentacji starszaki kilku tarnowskich Przedszkoli przedstawią ręcznie wykonane pocztówki z krótkim wierszem, rymowanką, fraszką o wybranym przez siebie ciekawym i tajemniczym miejscu w Tarnowie.
Czytelnia Naukowa, ul. Krakowska 4, 13 czerwca , godz. 10.00

Malowanie na chodnikuWolność wyobraźni”
Malowanie kredą na chodniku przez dzieci – kolorowe rysunki zwracające uwagę przechodniów mające na celu stworzenie ilustracji do wiersza Kaziemierza Wierzyńskiego pt.: „Strofa o wolności”
Filia nr 12, ul. Klikowska 6, terminy do ustalenia