STREFA MŁODYCH I KĄCIKI BIBLIOTECZNE - KWIECIEŃ 2018 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 26 marca 2018 05:01

F2 Bullet_journal„… mam już plany” – moja przygoda z bullet journalem.
Moda na bullet journale czy art journale jest szczególnie popularna u młodych osób, które próbują sobie w sposób analogowy, a więc przy użyciu zeszytu i przyborów piśmienniczych, uporządkować rzeczywistość. Zajęcia dedykujemy wszystkim tym, którzy: 1). są w wieku szkolnym; 2). mają dużo spraw na głowie; 3). lubią rysować, 4). lubią twórcze spotkania w grupie, z których czerpią inspiracje do tworzenia. Nie ma barier, jest tylko Twoja wyobraźnia!
Na zajęcia należy przynieść ze sobą nowy, niezapisany zeszyt (A5, 80/100 kartek, kratka). Będziemy tworzyć journale od podstaw.
Filia nr 2, os. Zielone 3a, 3, 10, 17 kwietnia, godz. 16:30-17:30.

plakat Bomba_Bromba„Anatomia Książkowego Mola”
Podczas spotkania Dziecięcego Klubu Książki „Bomba Bromba” utworzymy portret pamięciowy poszukiwanych Moli Książkowych. Zajrzymy też do „środka” i zobaczymy, co siedzi w głowie takiego Mola. Zastanowimy się także, jakie ślady (tropy) zostawiają te urocze stworki.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, 14 kwietnia, godz. 11.00-13.00

smerf„Święto tańca w wiosce Smerfów”
Smerfy uwielbiają tańczyć i często urządzają bale i festyny. Papa Smerf ogłasza konkurs na najlepszy taniec. Weź w nim udział i zatańcz w rytmach smerfnych hitów.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, 27 kwietnia, godz. 16.00-17.45

plakat Bomba_Bromba„Na zdrowie Książko!”
DKK „Bomba Bromba” pozna anatomię książki wcielając się w rolę eskulapów specjalizujących się w leczeniu książek. Na stół operacyjny „wjadą” uszkodzone czytadła – czy MKK „Bomba Bromba” je uratuje?
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, 28 kwietnia., godz. 11.00-13.00

Poprawiony: czwartek, 12 kwietnia 2018 08:52