WYSTAWY - MARZEC 2018 PDF Drukuj Email
wtorek, 27 lutego 2018 08:51

zobacz zaproszenieSpojrzenia
Wystawa malarstwa i grafiki komputerowej Grzegorza Wójcika – absolwenta  Wydziału Malarstwa  Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych z arteterapii.
Galeria Niebieska, ul. Krakowska 4, wernisaż - 9 marca,  godz. 17.30

zobacz galerięCzarno-biała abstrakcja

Wystawa prac uczniów ZSO nr 5 wykonanych pod kierunkiem mgr Adrianny Wicher.
Czytelnia Naukowa, ul. Krakowska 4, wystawa czynna do końca marca

Zobacz galerieKatarzyna Czub - wystawa
Kolejna wystawa  z cyklu „Pasje naszych czytelników”. Prace wykonane w technikach: arbor, batik, grafika warsztatowa.
Katarzyna Czub, tarnowianka, absolwentka wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechnice Łódzkiej, kierunek Architektura Ubioru (licencjat) oraz Architektura Tekstyliów (magister sztuki).Uprawia barwienie tkanin metodami rezerważowymi, choć jej twórczość sięga również po malarstwo, rzeźbę i tkaniny unikatowe z ukierunkowaniem na tkactwo artystyczne. Aktualnie prowadzi ogólnopolskie szkolenia z zakresu szycia, projektowania i konstrukcji odzieżowej, jak również z zakresu rzemiosł artystycznych.
Filia nr 9, ul. Krzyska 116, -
wystawa czynna do 15 kwietnia

zob. plakat„Poczekaj”
Wystawa autorska Wiktorii Kruk, uczennicy VI klasy OSSP przy Zespole Szkół Plastycznych w Tarnowie.
Filia nr13, ul. Starodąbrowska 4, wystawa czynna do końca marca

Poprawiony: czwartek, 01 marca 2018 07:33