WYSTAWY - STYCZEŃ 2017 PDF Drukuj Email
czwartek, 21 grudnia 2017 11:04

wystawa„Uroki opowiadania”
Wystawa prac Łukasza Wojtanowskiego, nauczyciela rysunku i malarstwa w Zespole Szkół Plastycznych w Tarnowie oraz uczniów i absolwentów. Wystawa jest okazją do przypomnienia prac biorących udział w ekspozycjach, które w latach 2012-2017 korzystały z gościny Galerii Niebieskiej MBP oraz przywołania fragmentów utworów literackich będących inspiracją do działań malarskich i rysunkowych dla młodzieży Tarnowskiego Plastyka.
Galeria Niebieska, ul. Krakowska 4, wystawa czynna do 5 stycznia 2018 r.

„ANIMA”
wernisaż wystawy prac Oliwii Podlasiewicz, uczennicy IV kl. Technikum Handlowego w Żabnie
Galeria Niebieska, ul. Krakowska 4, wernisaż 10 stycznia, godz. 17.00

jesienna moda„Jesienna moda mej postaci szyku doda”
Pokonkursowa wystawa prac literacko-plastycznych będących efektem udziału dzieci z tarnowskich (i nie tylko) szkół i przedszkoli w konkursie o tym samym tytule.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, wystawa czynna do 19 stycznia

„Wystawa prac Mariusza Foltaka”
Filia nr 9, ul. Krzyska 116, wernisaż dn. 24 stycznia, godz. 10.30, wystawa czynna do 15 marca

„Nie obiecuję Ci zbyt wiele…”
Malarstwo inspirowane poezją Bolesława Leśmiana (olej, akryl, rysunek). Wystawa prac członków Pracowni Interdyscyplinarnej w Tarnowskim Pałacu Młodzieży oraz Akademii Umiejętności w Wojniczu. Prace wykonane pod kierunkiem Pani Stanisławy Kumorek
Filia nr 9, ul. Krzyska 116, wystawa czynna do końca stycznia

„Sztuka po mojemu”
Wystawa autorska Wiktorii Kruk, uczennicy VI klasy OSSP przy Zespole Szkół Plastycznych w Tarnowie.
Filia nr 13, ul. Starodąbrowska 4, wystawa czynna do końca marca

Poprawiony: czwartek, 28 grudnia 2017 05:27