STREFA MŁODYCH I KĄCIKI BIBLIOTECZNE - WRZESIEŃ 2017 PDF Drukuj Email
czwartek, 24 sierpnia 2017 10:32

Ksiazka„Pociąg do wakacyjnych wspomnień”
Wrześniowe spotkanie Klubu Moli Książkowych „Różowe Moliki” i wszystkich sympatyków Biblioteki. Powspominamy wakacyjne podróże – te małe i te duże, podyskutujemy o przeczytanych książkach i zabawimy się w wakacyjnego fotografa.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, 9 września, godz. 11.00-13.00

Plock„Serce dzwonu”
Na kolejnym spotkaniu z cyklu „Tajemnice nadwiślańskich miast” odkryjemy tajemnice Płocka. Wybierzemy się „konno” do dawnej stolicy, zwiedzimy wirtualnie miasto i jego zabytki, przeczytamy najsłynniejszą płocką legendę, przeniesiemy się w czasie do tajemniczej, średniowiecznej Tumskiej Góry i odwiedzimy Bolesława Krzywoustego.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, 16 września, godz. 11.00-12.00

wieniec„Kasztany i żołędzie – pokaz jesiennej mody u nas się odbędzie”
Podczas kolejnego spotkania, które wypada akurat w Pierwszy Dzień Jesieni, „Różowe Moliki” zapraszają na literacko-jesienną wyprawę do świata książek. W trakcie zajęć projektowanie i pokaz jesiennych ubiorów.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, 23 września, godz. 11.00-13.00

supermen„Odznaka Super Chłopaka”
Biblioteczne warsztaty poświęcone „Dniu Chłopaka”. Zapraszamy do naszej „akademii herosów i agentów specjalnych”. Przygotujesz razem z nami swój strój bohatera oraz poznasz wiele szpiegowskich sztuczek. Do akademii chętnie przyjmujemy też dzielne dziewczynki.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, 29 września, godz. 16.00-17.45

Poprawiony: wtorek, 05 września 2017 10:24