STREFA MŁODYCH I KĄCIKI BIBLIOTECZNE - CZERWIEC 2017 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 29 maja 2017 06:14

dobre maniery„Grzeczność na co dzień”
Pod takim hasłem przebiegać będzie czerwcowe spotkanie Klubu Moli Książkowych „Różowe Moliki” i wszystkich sympatyków Biblioteki. Znajomość zasad dobrego wychowania obowiązuje nas w każdej sytuacji. Zbliżające się wielkimi krokami upragnione wakacje to czas relaksu, mniejszej ilości obowiązków, nowo zawartych znajomości, ale nie braku wiedzy o podstawach dobrego zachowania. „Moliki” zapraszają do wspólnej zabawy.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, 3 czerwca, godz. 11.00-13.00

Wakacje„Zabierz książkę na wakacje”
Jaka to jest „wakacyjna książka”? Na pewno interesująca, pełna przygód, wciągająca, a przy tym lekka i zabawna. Klub Moli Książkowych „Różowe Moliki” zaprasza swoich rówieśników do Miejskiej Biblioteki Publicznej, gdzie z przyjemnością polecą im ciekawe, warte przeczytania książki i zaproponują ciekawe formy spędzania wolnego czasu.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, 17 czerwca, godz. 11.00-13.00

Poprawiony: poniedziałek, 29 maja 2017 07:13