WYSTAWY - MARZEC 2017 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 27 lutego 2017 05:41

Wojcik miniaturaWystawa malarstwa Grzegorza Wójcika
Grzegorz Wójcik, absolwent tarnowskiego Studium Renowacji Mebli i Wyrobów Snycerskich oraz malarstwa na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Obecnie student Arteterapii na UP. Działa jako wolontariusz w Fundacji Kromka Chleba w Tarnowie. Zajmuje się malarstwem pejzażowym i abstrakcyjnym, rysunkiem, renowacją mebli, a także projektowaniem graficznym. Bierze aktywny udział w życiu artystycznym Tarnowa.
Galeria Niebieska, ul. Krakowska 4, marzec

Konrad Pysno - miniaturaW kręgu starożytnych cywilizacji.
Wystawa prac Konrada Pysno - ucznia Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych w Tarnowie.
Czytelnia Naukowa, ul. Krakowska 4, luty

F9 Malowane_na_szkle_-_miniatura„Malarstwo na szkle – inspiracje sztuką ludową”
Beata Duda - artystka plastyk, nauczyciel, arteterapeuta w tarnowskiej szkole szpitalnej, autorka oryginalnych prac w technice monotypii od pewnego czasu zafascynowana ludowym malarstwem na szkle.
[Galeria]
Filia nr 9, ul. Krzyska 116, wystawa czynna do 10 marca

F9 Magdalena LatawskaHonkisz„Barwny świat technik plastycznych”
Wystawa kilkudziesięciu prac Magdaleny Latawskiej-Honkisz. Specjalnością artystki są obrazy batikowe inspirowane naturą (m.in. kwiatami), często ewoluujące w kierunku abstrakcji. Wykonuje również przedmioty użytkowe i dekoracyjne np. parawany, wachlarze, abażury.
Filia nr 9, ul. Krzyska 116, wystawa czynna do 30 kwietnia, wernisaż 14 marca godz. 10.30

F13wystawPlenerowe inspiracje
Wystawa prac uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie.
[Galeria]
Filia nr 13, ul. Starodąbrowska 4, wystawa czynna do 31 marca