SPOTKANIA - LUTY 2017 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 stycznia 2017 12:33

Urszula Gawron_-_miniaturaUrszula Gawron – Życie jest piękne – historia prawdopodobna
Promocja książki i spotkanie autorskie
Galeria Niebieska, ul. Krakowska 4, 3 lutego, godz. 18.00

Dyskusyjny Klub_DKKMDyskusyjny Klub Książki Mówionej
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Mówionej. W części literackiej prelekcja Urszuli Szuster pt. „Andrzej Bobkowski – portret wielokrotny”
Filia nr 12 (współorganizator), siedziba PZN ul. Piłsudskiego 24, 7 lutego, godz. 10.00.

Maksymilian TchonSpotkanie autorskie z Maksymilianem Tchoniem i Withkacym Zaborniakiem
Galeria Niebieska, ul. Krakowska 4, 9 lutego, godz. 17.00

f13Klub literacki „13”
”Technik rozrywki” – prelekcja Urszuli Szuster w 45 rocznicę śmierci Mariana Hemara, polskiego poety i satyryka.
Filia Nr 13, ul. Starodąbrowska 4, 9 lutego, godz. 16.00

Tajemnica domu_Helclw_miniaturaDKK Galeria
Dyskusja nt. książki Maryli Szymiczkowej „Tajemnica Domu Helclów”
Galeria Niebieska, ul. Krakowska 4, 17 lutego, godz. 16.00

AspiracjeGrupa Młodych Autorów
Spotkanie zaprzyjaźnionych z Biblioteką prozaików i poetów – twórców „Aspiracji” Magazynu Literackiego Młodych.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, 17 lutego, godz. 16.00

Dom Pomocy_SpolecznejDyskusyjny Klub „Miszmasz” z elementami biblioterapii w Domu Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta
Temat spotkania: „Dlaczego warto kochać?”
Dom Pomocy Społecznej, ul. Szpitalna 53, 22 lutego, godz. 10.30 -12.30

Klub e-Seniora„Ciało podąża za umysłem”
Spotkanie w Klubie e-Seniora, dyskusja o tematach zawartych w książce ”Wszyscy moi ja” Miłosza Brzezińskiego, konsultanta w zakresie efektywności osobistej i zjawisk psychologicznych.
Filia nr 17, ul. Westerplatte 8a, 23 lutego (Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. tel. 14 6888046)

Poprawiony: czwartek, 26 stycznia 2017 12:14