FERIE W BIBLIOTECE 2017 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 stycznia 2017 11:53

Ferie - plakat

Biblioteczne Biuro Śledcze „Na tropie przygody”
Poznawanie metod detektywistycznych, tworzenie sprzętu detektywa, wyjaśnianie dziwnych zjawisk, rozwiązywanie nietypowych zagadek, poszukiwanie postaci literackich, ćwiczenia spostrzegawczości. Z wesołymi detektywami nikt nie będzie się nudzić.
Dział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Staszica 6, poniedziałki, środy, piątki, godz. 11.00 - 12.00

Decoupage – warsztaty plastyczne
Warsztaty malarskiego decoupage (materiały własne). Zajęcia dla wszystkich zainteresowanych, bez ograniczeń wiekowych.
Filia nr 1, ul. Gumniska 28, wtorki, czwartki, godz. 12.00 – 14.00

„Przyszła zima”
Zajęcia literacko-plastyczne. Prace plastyczne techniką collage i origami. Tematyka zimowa.
Filia nr 5, ul. Ks. Bajdy 27, wtorki w godz. 11.00 – 12.00, czwartki w godz. 10.00 – 11.00 (dzieci w wieku wczesnoszkolnym)

„Baw się z nami”
Edukacyjne gry i układanki planszowe dla najmłodszych, układanie puzzli. Gry i zabawy multimedialne.
Filia nr 5, ul. Ks. Bajdy 27 w godzinach otwarcia biblioteki (dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym)

„Zaczytane ferie”
Głośne czytanie bajek i opowiastek dla najmłodszych, kolorowanie, rysowanie.
Filia nr 8, ul. Traugutta 1, poniedziałki, środy, piątki, godz. 10.30-11.30

,,Zimowe kolaże”
Zajęcia literacko-plastyczne. Wycinanie, wydzieranie, wyklejanie – łączenie różnych technik. Malunki na szkle i plastrach drewna. Prace do przeczytanych zimowych opowiadań.
Filia nr 9, ul. Krzyska 116, wtorki, środy i czwartki w godz. 11.00-13.00 (dzieci w wieku szkolnym)

„Chwyć bajeczkę”
Głośne czytanie bajek Disneya, kolorowanie, rysowanie.
Filia nr 17, ul. Westerplatte 8a, wtorki, czwartki godz. 11.00 – 12.00

Karnawałowe balony
Warsztaty kreatywności polegające na przyozdobieniu balonów, przy użyciu różnych technik plastycznych i wg. pomysłów własnych dzieci. Balony te mają stać się elementem dekoracyjnym Sali Karnawałowej.
Filia nr 18, ul. Romanowicza 38, wtorki, czwartki, godz. 11.00-12.00

Poprawiony: poniedziałek, 23 stycznia 2017 12:33