Home Polecamy
POLECAMY - LUTY PDF Drukuj Email
Wkrótce...
Wpisany przez Redaktor   
piątek, 22 stycznia 2016 11:53

 

malimin"MALI uczniowie ida do szkoły".
Konkurs zorganizowany w ramach projektu edukacyjnego UNICEF, realizowanego przez Szkołę Podstawową Integracyjną nr 11 w Tarnowie we współpracy z MBP w Tarnowie.
Zadaniem dzieci jest stworzenie w dowolnej technice własnej książki - krótkiej opowiastki obrazkowej, bajki, opowiadania, tomiku wierszy lub komiksu.
Prace konkursowe zostaną zaprezentowane podczas wystawy w "Dniu Książki dla Afryki", a odwiedzający wystawę będą mogli wybrać sobie książkę w zamian za przekazanie darowizny na posłanie dzieci w Mali do szkoły. 
[Plakat ] [Regulamin]

Termin składania prac: 15 marca 2016 r. Prace należy dostarczyć do MBP ul. Krakowska 4 lub Filii nr 8, ul. Traugutta 1.


angielski dla dzieci - miniatura FunEnglish dla dzieci
Bezpłatny kurs j.angielskiego dla dzieci do lat 12. Kurs składa się zsetek filmów, edukacyjnych gier, foto-lekcji i interaktywnych ćwiczeń. Posiada akceptację MinisterstwaEdukacji Narodowej.
[Plakat dla rodziców]
[Plakat dla dzieci]
[Czytaj więcej]
Filie na terenie miasta, pakiet ważny do końca października

KronikaKrzysztof Moskal „Kronika Tarnowa”
Spotkanie autorskie połączone z promocją książki.
„Kronika Tarnowa” to monografia miasta napisana przez tarnowskiego historyka Krzysztofa Moskala. Kronika sięga czasów prehistorycznych, a kończy się na 2010 r. Wydawcą jest Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Słowackiego w Tarnowie, której staraniem książka trafia do rąk czytelników w 685. rocznicę lokacji miasta.
Do nabycia w Czytelni Naukowej MBP przy ul. Krakowskiej 4 (II piętro) oraz w Wypożyczalni dla Dorosłych przy ul. Staszica 6, w cenie 60 zł.
Czytelnia Naukowa, 16 lutego, godz. 17.00

anna maySpotkanie autorskie z Agnieszką Opolską i promocja książki „Anna May”
Powieść „Anna May” zdobyła I miejsce w IV edycji konkursu „Literacki Debiut Roku” organizowanego pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i dziedzictwa Narodowego. Premiera nagrodzonej powieści miała miejsce 24 października 2015 roku na 19. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie.
Czytelnia Naukowa, 19 lutego, godz. 17.00

 
Copyright © 2016 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla themes designed by Lonex.